Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Mükemmel Uyum 2

” The Perfect Choice ” da, Mickey Rapkin’in bir romanından ilham alan Kay Canon’un senaryosuna dayanan serinin ikinci filminde bu kez yönetmen koltuğunda Elizabeth Banks aynı zamanda filmin yapımcılarından ve filmdede ”Gail” rolü ile karşımıza çıkıyor.

Bu ikinci film başka bir hale getiriyor. Burada üniversitenin misfit ve tuhaf kızları olmaya devam ediyorlar ve şimdi sahip oldukları tonları bulmaya çalışıyorlar, Güzel olanları birleştirip eşsiz bir şeyler yapıyorlar.

Sevdiğiniz karakterlerin geri gelmesinden endişe ediyorsanız, rahatlayabilirsiniz ilk filmin oyuncu kadrosunun tamamı burda. Hikaye, bir capella korosunun genç üyelerinin yörüngesini takip etmeye devam edecek.

Arkadaşlarınız en zorlu zorluklarıyla karşılaşacak ve çeşitli müzik grupları arasında dünya çapında bir savaşta rekabet edecekler.

İlk filmde olduğu gibi The Perfect Choice 2 , kızların hayallerini kurup koşmaya ne kadar güçlü olduklarını ve kendilerini tamamen ona adadığını gösteriyor.

Bir önceki filmin formülünü takiben, Perfect Choice 2 orijinal filmde iyi çalışan unsurları korur ve esin kaynağı olan müzikal anlara yatırım yapar.

Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Forrest Gump

Daha önceden eminim kulak aşinalığınız vardır yada fotoğraflarını görmüşsünüzdür. En azından “Koş Forrest Koş” (Run Forrest Run) repliğini duymuşsunuzdur. Artık izlemeyenler ve erteleyenler için zaman gelmiştir arkadaşlar. Sıradaki sinema tavsiyesi Forrest Gump .

Çocukluğunda ayaklarından rahatsızdır ve desteklerle yürümektedir ayrıca zekası pek gelişmemiş ve öğrenme konusunda güçlük çeken olaylara çok ilginç yönlerden bakan birdir. İçindeki saflık ve fiziksel becerileri sayesinde kendi hayatına yön vermekle kalmayıp ülkesinin kaderini de değiştiren trajikomik kelimesinin beden bulmuş halidir. Forrest karaterini ise Tom Hanks canlandırmaktadır.

Zeka seviyesi 75′ lerde yüzen Forrest Gump öğrenme ve zeka açısından ne kadar vahim bir durumda olsa da fiziksel becerileri sayesinde akla gelmeyecek başarılara imza atmaktadır. Bunların arasına Amerikan futbolunda ün kazanması ve ülkesinde savaş kahramanı olmasını da ekleyebiliriz.

Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Limit Yok – Limitless

Çokta başırılı bir hayat sürdüremeyen Eddie, yazarlıkta olduğu gibi kendi hayatında da başarısızdır. Bir gün eski bir arkadaşıyla karşılaşır, arkadaşından aldığı zeka geliştirici bir hapla tüm hayatı değişir. Tabi herşey bunla kalsa iyi fakat olaylar bundan sonra gelişir.

Limit yok filminin her dakikasından zevk alacağınızı düşünüyorum. Sürükleyici bir hikaye, başarılı bir senaryo ve harika oyunculuklar var. Bu filmi arşivinize almak istebilirsiniz.

Yönetmenliğini Neil Burger’in yaptığı Limit Yok – Limitless Filminde Bradley Cooper, Robert De Niro, Abbie Cornish gibi oyuncularıda başrollerinde görmekteyiz.

Film hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Kategoriler
Tüm Filmler Vizyona Girecek Filmler Yerli Filmler

Mucize 2 Aşk

Vizyon Tarihi :  6 Aralık 2019

Yönetmen ve senarist koltuğunda oturan Mahsun Kırmızıgül’ün 6 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek filmi Mucize 2 Aşk için geri sayım başladı. Dram tarzında hazırlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Ali Sürmeli, Mert Turak, Şenay Gürler, Fikret Kuşkan ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül bulunuyor.

Mucize 2 Aşk Film Konusu

Engelli adam Aziz ile karısı Mızgin arasında köyde yaşanan sorunlarla başlayan film daha sonra bu çiftin Batı’ya taşınmasıyla devam ediyor. Fakat çiftin gittiği Batı kasabasında bazı sorunlar baş gösteriyor. Bu sorunlara rağmen insanların önyargılarını aşmaya çalışan Mızgin ile Aziz ciddi bir mücadele içerisine girer.

Aziz bu arada eşi için engellerinden kurtulmak için kolları sıvar. Bu zorlu mücadelede eşi adına birçok mucizeye şahitlik eden Aziz’in dram dolu hikayesi sizleri bekliyor. 2014 yılında vizyona giren Mucize filminin devamı olan Mucize 2 Aşk filmi şimdiden binlerce yorumun yapılmasına neden olmuş durumda. Çünkü ilk filmin devamı niteliğindeki bu filmin gerçek bir dram içerdiği tahmin ediliyor.

Mucize 2 Aşk filminde toplam 7000 kostüm hazırlanmış ve 4000 metrekarelik bir dekor yapılmıştır. Üstelik bu film için 7500 yardımcı oyuncu kullanılmıştır. Çekimler ise Kars, İzmir ve Foça’da gerçekleştirilmiştir.

Kategoriler
Tüm Filmler Vizyona Girecek Filmler Yerli Filmler

Hemen Döneriz

Komedi tarzında merakla beklenen Hemen Döneriz filminin oyuncu kadrosunda Burak Satıbol, Gökhan Mumcu, Murat Genç, Buse İskenderoğlu ve Esin Civangil bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Haydar Işık üstlenmiştir. 1 saat 38 dakikalık bu film, oldukça güzel bir konuyu ele alırken düşündürerek aynı zamanda güldürmeyi amaçlıyor.

Hemen Döneriz Film Konusu

Bir arkadaş grubunun başına gelen türlü işleri konu alan bu film, Özkan karakterinin hikayeye başlamasıyla start alıyor. Özkan, proje amacıyla saksında bitki yetiştiren komik bir karakterdir. Bu projede başarılı olması durumunda yetiştirdiği çiçeğin beyindeki stres hormonunu azaltacağını bilen Özkan en sonunda bu amacına ulaşıyor.

Başarısını kutlamak amacıyla bir parti yapmaya karar veren Özkan, en yakın dostlarını partiye çağırıyor. Ancak bu sırada farklı bir durumla karşılaşan ve Özkan’ın çiçeğini yiyen arkadaşı sayesinde olaylar zinciri başlıyor.

Türk komedi yapımı bir film olan Hemen Döneriz, oldukça güzel bir yolculuğu da konu alıyor. Özkan’ın başka bir çiçek bulmak için çıktığı yolculukta yeni maceralarla karşılaması, filmin daha heyecanlı bir düzeye ulaşmasını sağlıyor. 29 Kasım’da vizyona girecek olan bu filmin şimdiden milyonlarca kişi tarafından merakla beklendiği söylenebilir. Çünkü filmin fragmanı hakkında yapılan binlerce yorum, gerçekten güzel bir yapıtla karşılaşacağını önceden haber veriyor.

Kategoriler
Korku Tüm Filmler Vizyondaki Filmler Yerli Filmler

Araf 3: Cinler Kitabı

Yapımcılığını Biray Dalkıran ve Asuman Şener’in üstlendiği Araf 3: Cinler kitabı filminin oyuncu kadrosunda Emre Özmen, Çağla Erdimen, Mehmet Baştürk, Nizamettin Özkaya ve Sercan Elikara bulunuyor. Oldukça dikkat çeken bir hikayeyi konu alan bu film şimdiden pek çok sinema severi bir araya getirmiş durumda.

Araf 3: Cinler Kitabı Film Konusu

Bir cinin ele geçirdiği kardeşini kurtarmayı amaçlayan genç bir kadının yaşadıklarını anlatan Araf 3: Cinler Kitabı filmi, korku türünde hazırlanmış mükemmel bir yapıt olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin öne çıkan ismi Arda’dır ve 8 yaşındayken şeytana tapan bir cin tarafından alıkonulur. Nihal ise Arda’nın ablasıdır ve bu durumdan kardeşini korumak için mücadele etmeye başlar. Ancak başlangıçta başarılı bir sonuç elde edemez. Her yolu deneyen Nihal, cinci hocalardan ve doktorlardan da çare bulamaz. Genç kadın en sonunda çok güçlü büyüleri barındıran Kitabü’l Azazil isimli bir kitabın varlığını öğrenir.

Kitaptaki büyüyü yapmak için iki arkadaşından ve sevgilisinden yardım isteyen Nihal daha sonra bir evde arkadaşlarıyla buluşur. Dört genç yapacakları büyü ile Arda’yı cinden kurtarır. Fakat bu büyü, bugüne kadarki en güçlü cinlerin serbest kalmasını sağlamıştır.

Araf 3 Cinler kitabı filmi, son zamanların en çok izlenen ve korku dolu filmler arasında neredeyse ilk sırada bulunan yapıtlardan biridir. Türkiye yapımı olan bu filmdeki ses ve görüntü efektleri de oldukça dikkat çekiyor.

Kategoriler
Tüm Filmler Vizyondaki Filmler Yerli Filmler

7. Koğuştaki Mucize

Son zamanların en dramatik filmlerinden biri olduğu belirtilen 7. koğuştaki mucize filmi, 11 Ekim 2019 tarihinden beri vizyonda olan ve dram türünde hazırlanmış filmler arasındadır. Yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin’in yaptığı filmin oyuncu kadrosunda Aras Bulut İynemli, Deniz Baysal, Yurdaer Okur, İlker Aksum, Mesut Akusta, Sarp Akkaya, Celile Toyun ve Nisa Sofiya Aksongur gibi oyuncular yer alıyor.

  1. Koğuştaki Mucize Film Konusu

7 yaşındaki kızıyla aynı zeka yaşına sahip olan bir babayı konu alan bu film, 1983 yılında küçük bir kızın ölümüyle başlar. Hayatını kaybeden küçük kız aynı zamanda dönemin sıkıyönetim komutanının kızıdır. Ölümünün nedeni olarak babaannesiyle birlikte 7 yaşında bir kızı bulunan ‘Memo’ gösterilir. Ancak Memo her zaman suçsuz olduğunu söylese de ona inanacak kimse yoktur.

İdam cezası alan Memo’nun yakınları adalet için savaşırken Memo’yla kızının tek istediği ise aralarındaki hasretin sona ermesidir. Bir mucize bekleyen Memo, idam cezasından kurtulabilecek mi?

7. koğuştaki mucize konusu itibariyle sonu en çok merak edilen filmler arasında yerini almıştır. 2 saat 12 dakika süren filmin dramatik sahnelerinin insanları derinden etkilediği, yapılan yorumlar arasındadır.