A Monster Calls

A Monster Calls
Filmin Türkçe adı: Canavarın Çağrısı
IMDb puanı:
Gösterim yılı: 2016
Ülke: ABD, İspanya
Yönetmen: J.A. Bayona

A Monster Calls Filminin Konusu

2016 yılında gösterime giren A Monster Calls (Canavarın Çağrısı) filminin yönetmen koltuğunda J.A. Bayona oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Lewis MacDougall (Conor), Sigourney Weaver (Büyükanne) ve Felicity Jones (Anne) gibi isimler yer alıyor.

12 yaşındaki Conor, canavarlar ve peri masallarının fantastik dünyasına kaçmak üzeredir. Annesinin hastalığı ile ilgilenen Conor, aynı zamanda pek sempatik olmayan büyükannesi ile zaman geçirmek zorundadır. Bulunduğu okul eğitimden uzak ve zorbalarla doludur. Conor’un babası ise ondan binlerce mil uzakta, Amerika’ya yerleşmiştir. Conor bu korkutucu gerçeklerden uzaklaşmak için fantastik varlıkların hüküm sürdüğü hayal dünyasına küçük bir yolculuğa çıkacaktır. Bir gece saat tam 12:07’de yatak odasının penceresinde beliren 13 metrelik porsuk ağacı, o geceden sonra her akşam aynı saatte Conor’u ziyaret etmeye başlar. Bu canavarın anlatacağı hikâyeler vardır ve Conor’un bu hikâyeleri dinleyip kafasında canlandırması konusunda ısrarcıdır. Bu kadim, vahşi ve acımasız canavar, Conor’un cesaret, inanç ve gerçeklik ile dolu yolculuğunda ona rehberlik edecektir.

A Monster Calls Filminin Oyuncuları

Liam Neeson
Liam Neeson
Sigourney Weaver
Sigourney Weaver (I)
Lee Bolton (II)
Geraldine Chaplin
Geraldine Chaplin
Felicity Jones
Felicity Jones (II)
Toby Kebbell
Toby Kebbell
Jennifer Lim
Jennifer Lim (I)
Lewis MacDougall
Lewis MacDougall
Ben Moor
Ben Moor
James Melville
James Melville (III)
Oliver Steer (I)
Dominic Boyle
Max Gabbay
Morgan Symes
Max Golds
Frida Palsson (I)
Wanda Opalinska
Patrick Taggart (X)
Lily-Rose Aslandogdu
Jake Talbot (II)
Garry Marriott

A Monster Calls filmi için yapılan yorumlar

0 0 oy
Puan
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bildirimler için abone olun! Sizi çok rahatsız etmeyecek şekilde ara sıra film önerisi yapmamızı ister misiniz? Daha Sonra İzin Ver