Kategoriler
Tüm Filmler Vizyona Girecek Filmler Yerli Filmler

Hemen Döneriz

Komedi tarzında merakla beklenen Hemen Döneriz filminin oyuncu kadrosunda Burak Satıbol, Gökhan Mumcu, Murat Genç, Buse İskenderoğlu ve Esin Civangil bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Haydar Işık üstlenmiştir. 1 saat 38 dakikalık bu film, oldukça güzel bir konuyu ele alırken düşündürerek aynı zamanda güldürmeyi amaçlıyor.

Hemen Döneriz Film Konusu

Bir arkadaş grubunun başına gelen türlü işleri konu alan bu film, Özkan karakterinin hikayeye başlamasıyla start alıyor. Özkan, proje amacıyla saksında bitki yetiştiren komik bir karakterdir. Bu projede başarılı olması durumunda yetiştirdiği çiçeğin beyindeki stres hormonunu azaltacağını bilen Özkan en sonunda bu amacına ulaşıyor.

Başarısını kutlamak amacıyla bir parti yapmaya karar veren Özkan, en yakın dostlarını partiye çağırıyor. Ancak bu sırada farklı bir durumla karşılaşan ve Özkan’ın çiçeğini yiyen arkadaşı sayesinde olaylar zinciri başlıyor.

Türk komedi yapımı bir film olan Hemen Döneriz, oldukça güzel bir yolculuğu da konu alıyor. Özkan’ın başka bir çiçek bulmak için çıktığı yolculukta yeni maceralarla karşılaması, filmin daha heyecanlı bir düzeye ulaşmasını sağlıyor. 29 Kasım’da vizyona girecek olan bu filmin şimdiden milyonlarca kişi tarafından merakla beklendiği söylenebilir. Çünkü filmin fragmanı hakkında yapılan binlerce yorum, gerçekten güzel bir yapıtla karşılaşacağını önceden haber veriyor.