Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Mükemmel Uyum 2

” The Perfect Choice ” da, Mickey Rapkin’in bir romanından ilham alan Kay Canon’un senaryosuna dayanan serinin ikinci filminde bu kez yönetmen koltuğunda Elizabeth Banks aynı zamanda filmin yapımcılarından ve filmdede ”Gail” rolü ile karşımıza çıkıyor.

Bu ikinci film başka bir hale getiriyor. Burada üniversitenin misfit ve tuhaf kızları olmaya devam ediyorlar ve şimdi sahip oldukları tonları bulmaya çalışıyorlar, Güzel olanları birleştirip eşsiz bir şeyler yapıyorlar.

Sevdiğiniz karakterlerin geri gelmesinden endişe ediyorsanız, rahatlayabilirsiniz ilk filmin oyuncu kadrosunun tamamı burda. Hikaye, bir capella korosunun genç üyelerinin yörüngesini takip etmeye devam edecek.

Arkadaşlarınız en zorlu zorluklarıyla karşılaşacak ve çeşitli müzik grupları arasında dünya çapında bir savaşta rekabet edecekler.

İlk filmde olduğu gibi The Perfect Choice 2 , kızların hayallerini kurup koşmaya ne kadar güçlü olduklarını ve kendilerini tamamen ona adadığını gösteriyor.

Bir önceki filmin formülünü takiben, Perfect Choice 2 orijinal filmde iyi çalışan unsurları korur ve esin kaynağı olan müzikal anlara yatırım yapar.