Invasion

Invasion
Filmin orijinal adı: Vtorzhenie
IMDb puanı:
Gösterim yılı: 2020
Ülke: Rusya
Yönetmen: Fedor Bondarchuk

Invasion Filminin Konusu

2020 yılında gösterime giren Invasion filminin yönetmen koltuğunda Fedor Bondarchuk oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Irina Starshenbaum (Julia Lebedeva), Rinal Mukhametov (Hakon) ve Alexander Petrov (Artyom) gibi isimler yer alıyor.

Dünya yüzeyine uzaydan yabancı bir cismin düşmesi sonucu insanlık tarihi “önce” ve “sonra” diye ikiye bölünmüştür ve üzerinden 3 yıl geçmiştir. Moskova Chertanov’da yaşayan ve sıradan bir kız olan Yulya Lebedeva laboratuvarda kobay olarak tavşan rolünü üstlenmeye zorlanır çünkü uzaylılar ile temas eden tek kişidir ve bilim insanları insan ırkını daha da güçlendirmek istemektedir. Bilim adamları ve ordu, Yulya’nın içinde büyüyen, artmakta olan insanüstü güçlerin doğasını çözmek için duygularını, hislerini ve düşüncelerini atomlara ayırmaya başlar ve işler düşündüklerinden daha da korkutucu bir hal alır.

Yulya’nın yetenekleri ne yazık ki sadece dünyayı telaşlandırmamaktadır, Dünya, ikinci bir istila tehlikesiyle karşı karşıyadır ve Dünya’da insanlığın yok olması kaçınılmazdır. Herkes ortak kurtuluş uğruna milyonlarca insan hayatının bağlı olduğu bir seçim yapması gerektiğinde; sevgi, sadakat ve merhamet, merhametsiz güç ve yabancı teknolojiden daha güçlü hale gelebilir mi?

Invasion Filminin Oyuncuları

Alfredo Tavares
Alfredo Tavares
Alexander Petrov
Alexander Petrov (X)
Irina Starshenbaum
Irina Starshenbaum
Yuriy Borisov
Yuriy Borisov (III)
Rinal Mukhametov
Rinal Mukhametov
Oleg Menshikov
Oleg Menshikov
Sergey Garmash
Sergey Garmash
Evgeniy Mikheev
Evgeniy Mikheev
Grigoriy Dantsiger
Konstantin Bogomolov
Viktor Shamirov
Sergey Brilyov
Maria Sittel
Oleg Badyu
Stanislav Kisilevskiy
Pavel Kizhuk
Igor Kosterin
Andrey Nazimov
Alexander Panin
Nina Rakova
Seumas F. Sargent
Attraction
2017

Invasion filmi için yapılan yorumlar

0 0 oy
Puan
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bildirimler için abone olun! Sizi çok rahatsız etmeyecek şekilde ara sıra film önerisi yapmamızı ister misiniz? Daha Sonra İzin Ver