Koko-di Koko-da

Koko-di Koko-da
IMDb puanı:
Gösterim yılı: 2019

Koko-di Koko-da Filminin Konusu

2019 yılında gösterime giren Koko-di Koko-da filminin yönetmen koltuğunda Johannes Nyholm oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Leif Edlund (Tobias), Ylva Gallon (Elin) ve Katarina Jacobson (Maja) gibi isimler yer alıyor.

Koko-di Koko-da, kızlarını kaybetmenin acısı ile başa etmeye çalışan bir çiftin hikâyesini konu ediyor. Elin ve Tobias, her sene düzenli olarak kızlarıyla beraber tatile çıkmaktadır. Ancak son çıktıkları tatil, ailenin hayatının kararmasına neden olur. Aile, bir gıda zehirlenmesi sonucu kızlarını sonsuzluğa uğurlar. Kızlarının kaybı ile büyük bir travma geçiren çift, uzun süre kendilerini toparlayamaz. Bu süreçte ilişkileri de hasar gören çift, aradan geçen üç yılın ardından eski günlerine geri dönebilme umuduyla kampa gitmeye karar verir. Ancak bu tatil, çiftin kendilerini yeniden aynı kâbusun içinde bulmalarına, arkalarında bırakmaya çalıştıkları zamanları yeniden hatırlamalarına neden olur. Yaşadıkları travmadan kurtulmaya çalışan çift, geçmişleriyle yüzleşip, hayatlarına devam edebilmek için birlikte savaşmak zorundadır.

Koko-di Koko-da Filminin Oyuncuları

Leif Edlund
Leif Edlund
Ylva Gallon
Ylva Gallon
Katarina Jacobson
Katarina Jacobson
Peter Belli
Morad Baloo Khatchadorian
Brandy Litmanen
Stine Bruun
Martin Knudsen
Katrin Willberg
Tanja Craemmer
Helle Andersen
Ken-Ichi

Koko-di Koko-da filmi için yapılan yorumlar

0 0 oy
Puan
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bildirimler için abone olun! Sizi çok rahatsız etmeyecek şekilde ara sıra film önerisi yapmamızı ister misiniz? Daha Sonra İzin Ver