Kategoriler
Tüm Filmler Vizyona Girecek Filmler Yerli Filmler

Mucize 2 Aşk

Vizyon Tarihi :  6 Aralık 2019

Yönetmen ve senarist koltuğunda oturan Mahsun Kırmızıgül’ün 6 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek filmi Mucize 2 Aşk için geri sayım başladı. Dram tarzında hazırlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Ali Sürmeli, Mert Turak, Şenay Gürler, Fikret Kuşkan ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül bulunuyor.

Mucize 2 Aşk Film Konusu

Engelli adam Aziz ile karısı Mızgin arasında köyde yaşanan sorunlarla başlayan film daha sonra bu çiftin Batı’ya taşınmasıyla devam ediyor. Fakat çiftin gittiği Batı kasabasında bazı sorunlar baş gösteriyor. Bu sorunlara rağmen insanların önyargılarını aşmaya çalışan Mızgin ile Aziz ciddi bir mücadele içerisine girer.

Aziz bu arada eşi için engellerinden kurtulmak için kolları sıvar. Bu zorlu mücadelede eşi adına birçok mucizeye şahitlik eden Aziz’in dram dolu hikayesi sizleri bekliyor. 2014 yılında vizyona giren Mucize filminin devamı olan Mucize 2 Aşk filmi şimdiden binlerce yorumun yapılmasına neden olmuş durumda. Çünkü ilk filmin devamı niteliğindeki bu filmin gerçek bir dram içerdiği tahmin ediliyor.

Mucize 2 Aşk filminde toplam 7000 kostüm hazırlanmış ve 4000 metrekarelik bir dekor yapılmıştır. Üstelik bu film için 7500 yardımcı oyuncu kullanılmıştır. Çekimler ise Kars, İzmir ve Foça’da gerçekleştirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir