Tumbbad

Tumbbad
Filmin Türkçe adı: Kötü Mezar
IMDb puanı:
Gösterim yılı: 2018

Tumbbad Filminin Konusu

2018 yılında gösterime giren Tumbbad (Kötü Mezar) filminin yönetmen koltuğunda Rahi Anil Barve, Anand Gandhi ve Adesh Prasad oturuyor. Oyuncu kadrosunda ise Sohum Shah (Vinayak Rao), Jyoti Malshe (Vinayak’ın Annesi) ve Anita Date (Vaidehi – Vinayak’s Karısı) gibi isimler yer alıyor.

Vinayak, 1920’li yılların başında annesi ve kardeşiyle beraber Tumbbad’da yaşamaktadır. Geçim sıkıntısı yaşayan aile, ufak tefek işlerle para kazanmaya çalışır. Evin büyükannesi, zincirli bir odada yaşamaktadır ve onun yanına sadece Vinayak’ın annesi girer. Köylüler, Vinayak ve ailesinin yaşadığı konakta altın olduğunu düşünür ve onlara göre altının yerini bilen tek kişi büyükannedir. Vinayak, bir gün büyükannesini beslemek zorunda kalınca ilk defa gizemli odaya girme imkânı bulur. Ancak burada pek de hatırlamak istemediği korkunç tecrübeler edinir. Yaşananların ardından annesi tarafından zorla evden uzaklaştırılan Vinayak Tumbbad’ı terk eder. Ancak şimdi aradan geçen on beş yılın ardından geçmişte bahsedilen altınları bulma ümidiyle köyüne geri döner. Ailesi hakkındaki karanlık sırrı öğrenir ve altınları bulan genç adam servet sahibi olur. Aradan geçen yıllar onun daha da açgözlü olmasına neden olur. Para için yeniden Tumbbad yolunu tutan Vinayak’a bu sefer oğlu da eşlik edecektir. Ama bu sefer onları kötü bir sürpriz beklemektedir.

Tumbbad Filminin Oyuncuları

Nithish
Nithish
Anita Date
Anita Date
Deepak Damle
Jyoti Malshe
Jyoti Malshe
Ronjini Chakraborty
Sohum Shah
Sohum Shah
Cameron Anderson (IV)
Harsh K. (II)
Mohammad Samad (I)
Dhundiraj Prabhakar Jogalekar
Madhav Hari Joshi
Piyush Kaushik
Harish Khanna
Anika Radhakrishnan
Arohi Radhakrishnan
Rudra Soni

Tumbbad filmi için yapılan yorumlar

0 0 oy
Puan
Abonelik
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Bildirimler için abone olun! Sizi çok rahatsız etmeyecek şekilde ara sıra film önerisi yapmamızı ister misiniz? Daha Sonra İzin Ver