Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Mükemmel Uyum 2

” The Perfect Choice ” da, Mickey Rapkin’in bir romanından ilham alan Kay Canon’un senaryosuna dayanan serinin ikinci filminde bu kez yönetmen koltuğunda Elizabeth Banks aynı zamanda filmin yapımcılarından ve filmdede ”Gail” rolü ile karşımıza çıkıyor.

Bu ikinci film başka bir hale getiriyor. Burada üniversitenin misfit ve tuhaf kızları olmaya devam ediyorlar ve şimdi sahip oldukları tonları bulmaya çalışıyorlar, Güzel olanları birleştirip eşsiz bir şeyler yapıyorlar.

Sevdiğiniz karakterlerin geri gelmesinden endişe ediyorsanız, rahatlayabilirsiniz ilk filmin oyuncu kadrosunun tamamı burda. Hikaye, bir capella korosunun genç üyelerinin yörüngesini takip etmeye devam edecek.

Arkadaşlarınız en zorlu zorluklarıyla karşılaşacak ve çeşitli müzik grupları arasında dünya çapında bir savaşta rekabet edecekler.

İlk filmde olduğu gibi The Perfect Choice 2 , kızların hayallerini kurup koşmaya ne kadar güçlü olduklarını ve kendilerini tamamen ona adadığını gösteriyor.

Bir önceki filmin formülünü takiben, Perfect Choice 2 orijinal filmde iyi çalışan unsurları korur ve esin kaynağı olan müzikal anlara yatırım yapar.

Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Forrest Gump

Daha önceden eminim kulak aşinalığınız vardır yada fotoğraflarını görmüşsünüzdür. En azından “Koş Forrest Koş” (Run Forrest Run) repliğini duymuşsunuzdur. Artık izlemeyenler ve erteleyenler için zaman gelmiştir arkadaşlar. Sıradaki sinema tavsiyesi Forrest Gump .

Çocukluğunda ayaklarından rahatsızdır ve desteklerle yürümektedir ayrıca zekası pek gelişmemiş ve öğrenme konusunda güçlük çeken olaylara çok ilginç yönlerden bakan birdir. İçindeki saflık ve fiziksel becerileri sayesinde kendi hayatına yön vermekle kalmayıp ülkesinin kaderini de değiştiren trajikomik kelimesinin beden bulmuş halidir. Forrest karaterini ise Tom Hanks canlandırmaktadır.

Zeka seviyesi 75′ lerde yüzen Forrest Gump öğrenme ve zeka açısından ne kadar vahim bir durumda olsa da fiziksel becerileri sayesinde akla gelmeyecek başarılara imza atmaktadır. Bunların arasına Amerikan futbolunda ün kazanması ve ülkesinde savaş kahramanı olmasını da ekleyebiliriz.

Kategoriler
Tüm Filmler Yabancı Filmler

Limit Yok – Limitless

Çokta başırılı bir hayat sürdüremeyen Eddie, yazarlıkta olduğu gibi kendi hayatında da başarısızdır. Bir gün eski bir arkadaşıyla karşılaşır, arkadaşından aldığı zeka geliştirici bir hapla tüm hayatı değişir. Tabi herşey bunla kalsa iyi fakat olaylar bundan sonra gelişir.

Limit yok filminin her dakikasından zevk alacağınızı düşünüyorum. Sürükleyici bir hikaye, başarılı bir senaryo ve harika oyunculuklar var. Bu filmi arşivinize almak istebilirsiniz.

Yönetmenliğini Neil Burger’in yaptığı Limit Yok – Limitless Filminde Bradley Cooper, Robert De Niro, Abbie Cornish gibi oyuncularıda başrollerinde görmekteyiz.

Film hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.