Kategoriler
Tüm Filmler Vizyona Girecek Filmler Yerli Filmler

Mucize 2 Aşk

Vizyon Tarihi :  6 Aralık 2019

Yönetmen ve senarist koltuğunda oturan Mahsun Kırmızıgül’ün 6 Aralık 2019 tarihinde vizyona girecek filmi Mucize 2 Aşk için geri sayım başladı. Dram tarzında hazırlanan filmin oyuncu kadrosunda ise Ali Sürmeli, Mert Turak, Şenay Gürler, Fikret Kuşkan ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül bulunuyor.

Mucize 2 Aşk Film Konusu

Engelli adam Aziz ile karısı Mızgin arasında köyde yaşanan sorunlarla başlayan film daha sonra bu çiftin Batı’ya taşınmasıyla devam ediyor. Fakat çiftin gittiği Batı kasabasında bazı sorunlar baş gösteriyor. Bu sorunlara rağmen insanların önyargılarını aşmaya çalışan Mızgin ile Aziz ciddi bir mücadele içerisine girer.

Aziz bu arada eşi için engellerinden kurtulmak için kolları sıvar. Bu zorlu mücadelede eşi adına birçok mucizeye şahitlik eden Aziz’in dram dolu hikayesi sizleri bekliyor. 2014 yılında vizyona giren Mucize filminin devamı olan Mucize 2 Aşk filmi şimdiden binlerce yorumun yapılmasına neden olmuş durumda. Çünkü ilk filmin devamı niteliğindeki bu filmin gerçek bir dram içerdiği tahmin ediliyor.

Mucize 2 Aşk filminde toplam 7000 kostüm hazırlanmış ve 4000 metrekarelik bir dekor yapılmıştır. Üstelik bu film için 7500 yardımcı oyuncu kullanılmıştır. Çekimler ise Kars, İzmir ve Foça’da gerçekleştirilmiştir.

Kategoriler
Tüm Filmler Vizyona Girecek Filmler Yerli Filmler

Hemen Döneriz

Komedi tarzında merakla beklenen Hemen Döneriz filminin oyuncu kadrosunda Burak Satıbol, Gökhan Mumcu, Murat Genç, Buse İskenderoğlu ve Esin Civangil bulunuyor. Filmin yönetmenliğini ise Haydar Işık üstlenmiştir. 1 saat 38 dakikalık bu film, oldukça güzel bir konuyu ele alırken düşündürerek aynı zamanda güldürmeyi amaçlıyor.

Hemen Döneriz Film Konusu

Bir arkadaş grubunun başına gelen türlü işleri konu alan bu film, Özkan karakterinin hikayeye başlamasıyla start alıyor. Özkan, proje amacıyla saksında bitki yetiştiren komik bir karakterdir. Bu projede başarılı olması durumunda yetiştirdiği çiçeğin beyindeki stres hormonunu azaltacağını bilen Özkan en sonunda bu amacına ulaşıyor.

Başarısını kutlamak amacıyla bir parti yapmaya karar veren Özkan, en yakın dostlarını partiye çağırıyor. Ancak bu sırada farklı bir durumla karşılaşan ve Özkan’ın çiçeğini yiyen arkadaşı sayesinde olaylar zinciri başlıyor.

Türk komedi yapımı bir film olan Hemen Döneriz, oldukça güzel bir yolculuğu da konu alıyor. Özkan’ın başka bir çiçek bulmak için çıktığı yolculukta yeni maceralarla karşılaması, filmin daha heyecanlı bir düzeye ulaşmasını sağlıyor. 29 Kasım’da vizyona girecek olan bu filmin şimdiden milyonlarca kişi tarafından merakla beklendiği söylenebilir. Çünkü filmin fragmanı hakkında yapılan binlerce yorum, gerçekten güzel bir yapıtla karşılaşacağını önceden haber veriyor.